Bi nişan hikayesi

#bi Nişan 26 Aralık 2016

Bunca yıl devam eden birliktelik, alınan güzel kararlar, tatlı mutlu anlar derken o halkanın sağ yüzük parmağına geçme vakti geldi çatttı. Kadıköy’den Beylikdüzü’ne uzanan kıtalar arası bir aşk :)

Hafta sonu yaşanan trafik sorunsalı ile streslendim durdum. Zaten elim ayağıma dolaşıyor bir de geçmek bilmeyen dakikalar sıralanınca iyice bir panik yapıyorum. bir balkonda bir içeride.

Balkondan AŞKı beklerken…

bi nişan

ÖDEMDİR O ÖDEM…

Elbisemi çok severek giydim dünya rahatı bir kıyafetti hemde. Büdü ile birlikte seçtik sağolsun Meliha annem alıverdi. Yüzüklerimiz takılarımız tokalarımız hepsi gönlümüze göre oldu şükürler olsun… SAdece elbiseyi denerken zırt diye çekilen fermuar, bir kaç gün sonra içine sığamadığım bir kabus haline geliverdi. Ya artık parmakların ucu acıdı çekmeye çalışırken yine de yukarı çıkmadı o hayta fermuar. Hatta bir kapatabilsek  ben içeride nişan boyunca nefes almamayı planladığım doğrudur. Ne olacak 3 – 5 saat fotosentez yapabilirdim sanki :P neyse ki son gün tekrar denedim ve o zırt diye çekilen fermuar geri geldi. Yahu ne ara kilo aldım ne ara verdim anlamadım.

:D

Buket çiçeğinden ziyade ben hangi çeşit olursa olsun saksı-canlı çiçekleri çok daha fazla seviyorum. Sardunyadan kaktüse orkideye kadar toprakla uğraşmaya yetiştirmeye büyütmeye bayılıyorum. Başar efendi de kırmadı beni buket yerine bu şekilde bir çiçek getirdi. GElen buketi saklasan saklayamazsın toz olur, e 1 hafta bilemedin 10 gün ömrü var. Oysaki bu tatlı minnoş ona iyi baktığım  ve yerini sevdiği müddetçe bizimle olacak. AYyy tişikkirlirrr…

nişan masası

ARTIK O BENİM NİŞANLIM

nişan masası

Yolunda gitmeyen bir şey olmadı şükürler olsun… Mesela topuklu ayakkabılarımla yere kapaklanmadım, hapşırık krizim tutmadı, sümüklerim akmadı, heyecandan gereksiz şeyler söylemedim, ama çok gerekli şeyler de söylemedim… Velevki çok güzel oldu… Hazırladığım her şey çok beğenildi. O kadar Pintereste gezmemin o parti evi senin bu Eminönü sitesi senin gezmemin mükafatını gördüm. ve sonra o an’a kadar olan tüm yorgunluğumu Beylikdüzü semalarına bırakıverdim. Bu arada ismini yazmadan geçemeyeceğim aslan arkadaşım Begüm her zaman olduğu gibi nişanda da bıtbıt peşimdeydi ve bana hiç bir şey yaptırmadı. Bize o zamanı güzel yaratmak için sağolsun her bişeyimize yetişti.

nişan masası

1

No Comments Yet.

Leave a Reply