HOop ben kaçtım.

Bir ben var benden dışarı.
Bu içimdeki yenemediğim gerekli yerlerde bastiramadigim sosyallik duygusunun nedeni nedir bilmiyorum ama beni surekli dışarı itiyor. Icimdeki ses “içerde çoook sıkıldın hadi çıkta gez biraz” diyo (:
Yalniz olmam, tek çıkmam, cok kalabalik olmasi ya da cok tenha olmasi… Bunlar bana gore nedenler degil nedense çikmamak için (:
Hele birde mevsimlerden baharsa
o zaman hiç durmam…Otlaklara çıkmış taze buzağı gibi atlar coşarim. Bahar dönemlerinde ise bu sosyalleşmenin yani sıra (ki bu sosyalleşme de kisiye ve özel mekanlara ihtiyaç yok :) oksijen altına atasim geliyo kendimi kır bayır dağ tepe hoooovv inci hoovvv aklıma binbin türlü proje gelir, çatır çatır da yaparım hepsini…

Bazi isteklerim de olmuyor değil. .. mesela
Misketle ev kendiliğinde yarışan bi sevgili ((: onu da isterdim benim gibi gez göt (:
O daha cok ayarında ve rahatında gidiyor. (Şiiiştt okuyabilir daha yuvarlak yazayım dedim)
Güzelim bahara Alaçatı bir yakışır ki sorma (:
Şimdi o daracık sokaklarinda evin çatısına kadar çıkan mis kokulu çiçekler açmamışmıdır…

 

Yada Kıbrıs; şuan denizin en güzel zamanı bu aylar aslinda yazın ortasında ki Çeşme’nin denizi gibi çakı gibidir şimdi Kıbrıs suları (: En güzel zamanıdır yani.

 

Hadi onun da geç çok uzaklaşmadan hala istanbul’a bağlı bir yer olan Büyük Ada’da olur baharda fayton tıkırtısı, çim kokusu, parlak güneş…

 

Ohh simdi yazarken bile huzurlandim ^.^ BÜYÜK ADA

Annemin meshur bir sozu var benimle ilgili yazarken o geldi aklima
Gezerken dogurmusum seni :)

Yahu aynen de öyle olmuş zaten 16 ağustos akşamı annem başına gelceklerden habersiz kayısılı dondurmasını yiyip o sıcak İstanbul akşamında esiyle yürüyüş yapmak istemiş başına gelceklerden habersiz (: doğasım gelmiş benim de… acile apar topar gitmis babam giderkende arabayi cakmis başka bi araca. Bırakmış ustunde ne varsa cüzdan kimlik ehliyet para… gelmişler acile ama yok ki doğumhanede yer. Bi Kulak Burun Boğazci yardim etmiş dogumuma… hey Allah’ım… Ebemde yok benim (:

Kısaca doğarken belliymiş aslinda akıbetim. Bahar geldi basladim yine bakalim cuma akşamları beni nereler bekliyor ((:

40

No Comments Yet.

Leave a Reply