Nişan Hazırlıkları / Oysa çok kolay olacaktı 

#bi Nişan 26.11.2016 

Çok kısa bir zaman sonra artık taşlı yüzüklerden sıyrılmaya ve Başar’ın yüzüksüz kalan parmağını doldurmaya karar verdik :D

Tüm her şeyi kendi emeğim olmasını istediğim için biraz yorucu oldu. Meğer bu organizasyon işi ne kadar keyifli ve ne kadar yorucuymuş. Önce konsepti belirledim ve gümüş olmasına karar verdim. Cicileri falan bu temele oturttum. Kah parti malzemeleri arasında kendimi kaybettim, kah bir kutu peşinde koştum.

Olayın hazırlık kısmı önce vereceğim hediye ile başladı. English home’dan minnak havlular aldım.  Bu kısmı pek kolaydı. Fakat o havluları içine koyacağım kutuları temin etmek çok zor oldu.

nişan hediyesi

Şeffaf kuturlar acil kargo ile Eminönü’nden geldi. Gelen malzeme dümdüz olduğu için kutu olarak hayat bulmasını sağlamak zor oldu.

nişan hediyesi

Şimdi bu sevimli cicileri düz bir poşete koymak olmaz. sonuçta kurabiyesi var, gümüş rengi içide badem şekeri olan kutu falan vaaaar. En iyisi tek pakette bize özel #bi şey  olmalı. Bizde Büdü ile sevdiğimiz bir fotoğrafı basıp üzerine nişan tarihimizi dizayn ettik. Pekte şükela oldu ayaolllll :)

nişan hediyesi

 

Kıyafetler falan bunları geçiyorum onlar sonraki adımda zaten yazar eklerim.Sadece şunu söylemeliyim ki Başar’a o gün yine aşık oldum. Ay bunu yazarken bir daha aşık oldummmm.. Hahaha dur bakıyım, ben her saniye tekrar aşık oluyorum….

ve dünya bir gaz kütlesiydi fotoğrafımla bu hazırlığı bitiriyorum.

nişan masası

Bir de masamızın son hali… Emeği geçen bana çok teşekkür ederim :D

nişan masası

 

0

No Comments Yet.

Leave a Reply